HomeAkademia

Akademia

Akademia stworzona przez pasjonatów dla pasjonatów. Szkolenia prowadzone są w języku angielskim i języku niemieckim. Podczas szkoleń poruszamy tematykę analizy technicznej, analizy fundamentalnej, indywidualnie opracowanych strategii, strategii dostępnych na rynku. Każdy z naszych kadetów jest traktowany indywidualnie. Szkolenia prowadzą doświadczeni traderzy znani na całym świecie ze swoich osiągnięć oraz dokonań. Prowadzimy szkolenia z rynku blockchain które mają one również zastosowanie na rynkach tradycyjnych.

Witamy!

Zapoznaj się z Akademią

W naszej Akademii nie tylko uczymy czytać wykresy ale dość skrupulatnie pokazujemy jak się na nich poruszać. Nasi traderzy dają trafne sygnały do rozpoczynania lub zamykania pozycji oraz tłumaczą skąd się to wywodzi.

Akademia

Ekonomia

Sygnały

Wykresy

A my uczymy....

Strategia naszej akademii

Blockchain

Nauczysz się u nas wszystkich podstawowych rzeczy o rynkach blockchain i smart kontraktach.

Analiza Fundamentalna

Analiza fundamentalna jest często pomijana lub wyłącznie z niej korzystają początkujący traderzy. Dlaczego więc nie poznać też jej zalet?

Analiza Techniczna

Wykres, formacja, price action, strategia, trend… Nie brzmi znajomo? Już nie długo!

Zarządanie ryzykiem

Najprawdopodobniej najważniejsza wiedza w momencie kiedy klikasz przycisk Short/Long. SL/TP określisz przed wejściem w trade!

24/7 Kanał Discord

Nasza akademia posiada kilka kanałów na komunikatorze Discord. Dzięki nam zdobędziesz dostęp do nich wszystkich!

Znikomy koszt

Koszt uczestnictwa w naszej bazowej akademii zaczyna się od 250 PLN miesięcznie!

Najlepsi traderzy

Już wielokrotnie pisaliśmy na naszej stronie o doświadczeniu naszych traderów, chcesz sprawdzić ich skuteczność?

Czy warto zostać traderem?

Bądź profesjonalistą na rynku blockchain

I nie tylko… Nasza akademia pozwoli Ci się poruszać płynnie po całym świecie ekonomii. Analiza techniczna w dużej części przypadków pozwala określać odpowiednie zachowania wykresu a przez to możesz być również najszybciej poinformowaną osobą o makro ekonomii. Nie dość, że da się na tym nieźle zarobić to jeszcze da się przefiltrować prawdę od kłamstwa z ogólnodostępnych źródeł informacji publicznej.  Wykresy Ci wiele powiedzą a cena się nigdy nie myli 

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy muszę być pełnoletni aby przystąpić do akademii?

Technicznie rzecz biorąc udział w naszej akademii nie ma ograniczenia wiekowego, jednak już sama działalność związana z pracą na giełdach może mieć indywidualne kryteria.

Jak działa i ile trwa akademia?

Nie przewidujemy aby akademia miała nałożone ramy czasowe, sytuacja na rynkach stale się zmienia i stale dochodzą nowe rzeczy do nauki. Stąd też uczestnictwo stałe w akademii jest dobrym pomysłem. Przewidujemy jednak minimalny czas niezbędny do samodzielnego podejmowania decyzji i wynosi on przynajmniej sześć miesięcy.

Czy muszę znać język angielski bądź niemiecki?

Szkolenia głównie prowadzone są w języku niemieckim i angielskim, stąd ich znajomość jest obowiązkowa. Są jednak w naszej społeczności osoby z Polski które z pewnością pomogą we wdrożeniu we wszystkich dziedzinach akademii.

Ile mogę zarabiać jako profesjonalny trader?

Ta kwestia od dłuższego czasu jest kwestią sporną. Nie ile zarobię a ile mogę zrobić % w skali roku? To byłoby bardziej trafne pytanie. ROI dobrych traderów waha się w granicach 100-200% w skali roku. A kwota zależy od kapitału.

Dołącz do naszej społeczności!

Wykup dostęp do Akademii za pośrednictwem portalu Patreon. Wystarczy się zarejestrować z poprawnym adresem email, opłacić dostęp, a następnie nasz konsultant przyśle instrukcję – jak i gdzie dołączyć do akademii. Zapraszamy!

Converging Analytics – Trade House z własną opracowaną strategią inwestycyjną. Stworzyliśmy i wdrożyliśmy innowacyjne rozwiązania na rynkach blockchain.

© 2022 Converging Analytics by InFlowSoft. All Rights Reserved.